.

O nás

0
0
0
s2smodern
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

ABM LogoCMYK

Sférou správy automobilových parkov sa zaoberá magazín FLEET firemné automobily, ktorý rokom 2019 vstúpil do svojho trinásteho ročníka. Časopis je určený pre manažérov a riadiacich pracovníkov s rozhodovacími právomocami v spoločnostiach, prevádzkujúcich osobné a ľahké úžitkové vozidlá. On-line portál www.fleet.eu.sk zasa zabezpečuje aktuálne informovanie o dianí na trhu a zároveň obsahovo a graficky rozširuje články publikované v magazíne.

Magazín Truck & business, ktorý v roku 2019 vychádza dvanásty rok, sa špecializuje na stratégiu podnikania v cestnej doprave so zameraním na legislatívne, ekonomické a technické poradenstvo pre prevádzkovateľov nákladných vozidiel. Je takisto určený pre manažérov firiem, podnikajúcich nielen v cestnej doprave, ale aj výrobe, distribúcii, obchode či stavebníctve. O pravidelný prísun aktuálnych informácií sa stará on-line portál www.truck-business.sk

Magazín Pneu revue prichádza v roku 2019  šiestom ročníku. Je zameraný na oblasť priemyslu pneumatík, obchodu a servisu. Pokrýva všetky aspekty týchto odvetví tak zo strany ponuky (výrobcovia, predajcovia a poskytovatelia služieb), ako aj dopytu (najmä veľkoodberatelia a vozidlové parky). Podporou pre tlačený časopis je aj on-line portál www.pneurevue.sk, pre pravidelne aktualizovaný prísun čerstvých informácií.

Ján Keder, zastávajúci post riaditeľa vydavateľstva Auto Business Media, s. r. o., má za sebou dlhoročnú prax v oblasti motoristickej žurnalistiky. Pôsobil v pozícii vedúceho rubriky testov pre magazíny auto motor a šport a AUTO aktuál. Zastával aj funkciu šéfredaktora publikácií Auto Katalóg, Auto Testy, Off-Road a neskôr aj funkciu šéfredaktora týždenníka AUTO aktuál.

Roman Kment, pôsobiaci na pozícii šéfredaktora magazínu Truck & bussines, vyštudoval na Filozofickej fakulte UK v Bratislave odbor politológia – žurnalistika. Pôsobil ako zahranično-politický redaktor Národnej obrody, šéfredaktor mesačníka Armáda, zástupca šéfredaktora dvojtýždenníka Obrana, redaktor Armádneho magazínu STV, šéfredaktor mesačníka Kilometer, hovorca združenia ČESMAD Slovakia i ako generálny tajomník ČESMAD Slovakia.

Václav Lipavský, v pozícii redaktora magazínov Fleet firemné automobily a Truck & bussines, v oblasti motoristickej žurnalistiky pôsobí od roku 2004. Zastával pozíciu zástupcu šéfredaktora magazínu auto motor a šport, kde bol zodpovedný za testy vozidiel, ako redaktor dopĺňal testy v magazíne Auto aktuál a v denníku Pravda bol zodpovedný za jeho online motoristickú sekciu.

Ladislav Malák zastáva pozíciu zastupujúceho šéfredaktora magazínov Fleet firemné automobily a Pneu revue, vrátane ich online portálov. V motoristickej žurnalistike pôsobí od roku 2000. Zastával pozície redaktora, zástupcu šéfredaktora povereného vedením a šéfredaktora magazínu auto motor a šport, redaktora časopisu AUTO aktuál, ako aj redaktora online portálov www.automoto.sk a www.autobild.sk. Má dlhoročné bohaté skúsenosti s prekladmi odborných materiálov s motoristickou tematikou. 

ABM LogoCMYK

FLEET firemné automobily: online magazín pre stratégie riadenia firemných flotíl

Používaním stránok prevádzkovateľa AUTO BUSINESS MEDIA s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.